Zadzwoń! +48 71 707 22 956

Deweloperskie działania – biznesowe akcje

Jak wygląda praca dewelopera?

Rynek deweloperski jest dość ryzykowny. Można zrobić fortunę, lub można stracić wszystko i pławić się w długu do końca swojego życia. Musisz wykonać badania dokładnie przed zakupem. Dowiedz się, jak wiele innych właściwości (atutów) znajduje się w tym obszarze, jak wiele opłaty skarbowej należy uiścić, ile jest chętnych, jakie będą opłaty. Czy istnieją jakieś restrykcyjne postanowienia i jaki jest koszt każdego remontu? Po wykonaniu swoich obliczeń dokładnie, należy zorientować się kto będzie próbował sprzedać nieruchomość, ile trzeba będzie realnie zapłacić i czy marża zysku jest warta całego procesu przygotowawczego. Deweloperski rynek jest bardzo kapitałochłonny i trzeba czasu aby Twoje zarobki były w ogóle dostrzegalne na koncie. Gdyby to było tak łatwe, bylibyśmy milionerami już dziś.

Prawo sprzedawcy

Kiedy patrzysz na zakup nieruchomości trzeba znaleźć motywację u sprzedawcy, kogoś, kto da ci dobrą cenę, bo naprawdę chce konkretną nieruchomość sprzedać. Agencje nieruchomości będą miały podstawowe informacje dotyczące tego, dlaczego ktoś sprzedaje. Każdy wyjazd za granicę, rozwód lub upadłość wiąże się z koniecznością szybkiej sprzedaży, a to właśnie oznacza, że bazując wyłącznie na takich historiach dostaniesz dobrą cenę. Sprawdź drobne ogłoszenia w gazetach i Internecie, sprawdź jak zmotywowani są sprzedawcy, którzy często starają się sprzedać nieruchomość. Pamiętaj, że im bardziej są zdesperowani, tym lepszą ofertę dostaniesz.

Mieszkanie w dużym mieście - rynek deweloperski

Czy takie postępowanie jest etyczne? Trudno rozsądzić, aczkolwiek życie innych ludzi, nie powinno mieć wpływu na nasz sukces w biznesie. Warto zatem wykorzystać czyjeś problemy aby samemu zarobić, w końcu to nie od nas zależy niepowodzenie kogoś innego. Cel idealny kupującego. Zawsze należy mieć na uwadze, kim jesteś, mając na celu sprzedaż kiedy już dokonasz kompletnego odnowienia nieruchomości. Jeśli planujesz wynająć lub sprzedać mieszkanie dla studentów, nie ma sensu wydawać fortuny na okucia i wykończenie najwyższej jakości, ale małżeńska para może spodziewać się więcej. Jeśli jest to dom rodzinny, myśl o atrakcyjnym wystroju. A najważniejsze jest to, że nie chodzi o Twój gust, ważne jest aby w dokonywanych zmianach odwołać się do typu osoby, która zamierza go kupić.

Obserwuj swoją nieruchomość

Wystarczy wsiąść do samochodu i pojechać do miejsca transakcji. Niektórzy deweloperzy natkną się na zniszczone mieszkania, zniszczone stare domy, tam warto zapukać do drzwi. Być może ktoś nam otworzy, wtedy należy powiedzieć mu, że jesteśmy zainteresowani kupnem jego dom. Być może dowiesz się, że myślał o sprzedaży i zawrzesz z nim umowę prywatnie. Dasz mu dobrą cenę i unikniesz płacenia składek. Jeśli chcesz zarobić możesz wykorzystać tą metodę, być może nawet zostaniesz polecony, a Twój biznes zacznie się rozwijać.

Ile kosztuje mieszkanie? Ocena deweloperów

Dlaczego my?

  • skuteczność
  • bezpieczeństwo
  • możliwości
  • dywersyfikacja
  • doświadczenie
  • renoma marki.

Oto najlepsze powody dla których warto nam zaufać.

Jesteśmy międzynarodowym konsorcjum zrzeszającym analityków i specjalistów finansowych. Działamy zawsze w interesie naszych klientów.


Nieruchomości - bo wiemy jak kupić tanio i kiedy sprzedać drożej.

Forex - bo giełda to lepszy sposób na zarabianie niż trzymanie pieniędzy na koncie.

Pożyczki - bo wiemy, że każdy może znaleźć się w trudnej sytuacji.

1290133_money_4
WordPress › Błąd