Zadzwoń! +48 71 707 22 956

Marketing internetowy przepisem na sukces

W dobie wszechobecnej komputeryzacji nie dziwi fakt, że w ostatnich latach można zaobserwować coraz lepiej rozwijający się marketing internetowy. Nic dziwnego, skoro wszelkie ludzkie aktywności przenoszą się właśnie ze świata rzeczywistego do cyberprzestrzeni. Chcąc zrobić zakupy nie trzeba jechać do sklepu, by kupić to, co akurat jest potrzebne.

Szybkość dokonywania decyzji to skutek wprowadzenia dobrego marketingu

Wystarczy zalogować się na odpowiedniej stronie dokonać zakupy, zapłacić (ale nie zawsze,istnieje bowiem możliwość zapłaty przy odbiorze) i czekać na dostarczenie asortymentu. Nie trzeba także czekać w kolejkach, by zapłacić rachunki. Tego typu opłaty również można załatwić bez wychodzenia z domu. Wszystko za sprawą internetowych kont bankowych. Nie trzeba wychodzić, by spotykać się i porozmawiać ze znajomymi, nie trzeba wychodzić, by obejrzeć jakiś ciekawy film- wszystkich tych czynności można dokonać bez wychodzenia z miejsca zamieszkania, siedząc przed komputerem. Codziennie ludzie odwiedzają setki najróżniejszych stron www.

Wychwycili to spece od marketingu i dlatego tak powszechne są reklamy internetowe. Kiedyś można z nimi było się spotkać jedynie w formie mailowej (był to tak zwany mailing, aczkolwiek do dnia dzisiejszego nasze skrzynki mailowe „uraczone” są tego typu spamem). Aktualnie już nikogo nie dziwi, a może nawet zdecydowanej większości osób już nie przeszkadza to, że nagminnie wyskakują jakieś okna reklamowe, które trzeba wyłączać. Na tym między innymi własnie polega marketing internetowy. Czy jednak takie reklamy umieszczane na witrynach internetowych to dobry pomysł? Oczywiście, ponieważ pozwala on na natychmiastowe rozpowszechnienie reklamówki sporej grupie ludzi. Można temu przyjrzeć się na podstawie popularnych stron internetowych w Polsce, jak Onet, Interia czy Wirtualna Polska. Zakładając, że dziennie witryny te odwiedzane są przez około, dajmy na to, dwieście tysięcy razy, to od razu widać ile razy w skali tylko tygodnia dana reklama, baner czy inna forma przekazu może dotrzeć do najróżniejszych użytkowników.

Marketing w internecie

Czy marketing w interencie cały czas jest popularny?

Nikogo zatem nie powinien już dziwić fakt tak szybkiego i dużego sukcesu, jakim cieszy się cały marketing internetowy od czasu powstania pierwszej przeglądarki, na której można było wyświetlić grafikę komputerową. Dzięki temu przedsiębiorstwa mogą nie tylko umieszczać banery, superbaner, floatind ad, czy button, ale także „doklejać” swoje animacje reklamowe do filmów umieszczonych w sieci. Form jest dużo i prawie wszystkie skuteczne. Nawet, jeśli osoby od razu wyłączają pojawiającą się reklamę, to zawsze w jakimś stopniu jej część zapadnie w pamięci użytkowników. I o to właśnie chodzi, aby logo, czy nazwa zapadła w ludzką pamięć i w odpowiednim momencie się uaktywniła. W inny sposób nie dotrze się do mas. Sieć jest niesamowitym nośnikiem i przekaźnikiem informacji. Tylko internet sprawia, że marketing może być stosowany na tak szeroką skalę, ponieważ nie ograniczają go żadne granice. Marketing internetowy ma za zadanie zdobywanie jak największej ilości klientów i sprawdza się w nim, jak żadna inna forma marketingowa.

Strategia dla marketingu internetowego

Dlaczego my?

  • skuteczność
  • bezpieczeństwo
  • możliwości
  • dywersyfikacja
  • doświadczenie
  • renoma marki.

Oto najlepsze powody dla których warto nam zaufać.

Jesteśmy międzynarodowym konsorcjum zrzeszającym analityków i specjalistów finansowych. Działamy zawsze w interesie naszych klientów.


Nieruchomości - bo wiemy jak kupić tanio i kiedy sprzedać drożej.

Forex - bo giełda to lepszy sposób na zarabianie niż trzymanie pieniędzy na koncie.

Pożyczki - bo wiemy, że każdy może znaleźć się w trudnej sytuacji.

1290133_money_4
WordPress › Błąd