Zadzwoń! +48 71 707 22 956

Reklama dla firmy – jakie mamy opcje?

Możesz reklamować się tanio

Skuteczne reklamowanie się nie musi być tak drogie jak myślisz. Kiedy myślisz o zakładaniu własnego biznesu często koncentrujesz się na tym, aby podbić cały kraj, a nawet dokonać ekspansji na rynki zagraniczne. Rozsądny przedsiębiorca zacznie jednak od tego, że zdominuje rynek lokalny. Jak tego dokonać? Poza świadczeniem bardzo dobrych usług lub produktów należy zadbać o właściwą reklamę. Naturalnie może polegać wyłącznie na metodzie pantoflowej, jednakże w tym przypadku możemy stworzyć zamknięte koło klientów, które po jakimś czasie nie będzie się rozrastać.

Budowanie świadomości marki – branding

W przypadku niektórych biznesów liczba lojalnych klientów, którzy regularnie zasilają budżet firmy oraz jej pracowników jest wystarczająca ale warto wybić się ponad przeciętność i zbudować świadomość swojej marki także wśród osób, które dotąd nie znały lokalnego biznesu, albo jeśli go znały to z niego korzystały. Można to zrobić na kilka sposób, ale warto zadbać o to, aby jeden zazębiał się z drugim. Z pomocą w tym celu przychodzi nam studio reklamowe, którego specjaliści od nowoczesnych dróg reklamowania się doradzą firmie optymalne metody reklamy – korzystne opcje dla lokalnych biznesmenów.

Agencja reklamowa - projekty graficzne

Najlepiej korzystać z tego, co jest na topie, aczkolwiek zapominając o bardziej tradycyjnych sposobach, możemy napotkać rozliczne problemy. Na pewno musimy skupić się na social media – to tam koncentruje się obecnie rozmowa na temat firm, lokalnych biznesów oraz inicjatyw. Klienci mogą tam komentować jednakże jakość usług lub produktów, jeśli zatem jesteśmy kiepscy, musimy liczyć się z raczej kiepską oceną. Na pewno warto zatem zainwestować w jakość. Jeśli jesteśmy pewni, że naszym klientom dajemy to czego oczekują, nie musimy obawiać się krytyki.

Agencja reklamowa - projekty graficzne

Reklama outdoor – gdzie ją zamieszczać?

Warto pokusić się o lokalną reklamą w stylu outdoor. Są to różnego rodzaju graficzne i tekstowe materiały reklamowe rozmieszczone w przestrzeni publicznej poza budynkami lub na nich. Zaliczyć do nich na pewno możemy plakaty, banery, billboardy, drogowskazy. W pobliżu swojego zakładu lub biura dobrze jest zamieścić dodatkowe reklamy, oznakowania, strzałki prowadzące do firmy. Warto promować się w różnych miejscach miasta, ale należy zadbać o to, aby reklamy były raczej jednolite, pod względem koloru, rozłożenie, treści czy sloganów. Studio reklamy z pewnością przygotować może dla nas kompletne grafiki, identyfikację wizualną, logotypy, claimy, czy koncepcje rozmieszczenia elementów. Warto zamówić także plakaty, ulotki, wizytówki oraz oczywiście stworzenie strony internetowej. W reklamie outdoorowej należy zamieścić nazwę tejże strony a także nr telefonu, abyśmy pokazali klientom, że nam na nich zależy. Powinniśmy zadbać o to, aby strona internetowa zawsze była dostępna oraz aby była przejrzysta, wypełniona ważną treścią oraz danymi kontaktowymi – nr telefonu warto zamieścić na stronie głównej. Bezpośrednia rozmowa często jest pożądana wśród klientów zdecydowanych – jeśli Wam na nich zależy, pamiętajcie o tym. Kiedy wybieramy studio reklamy kierujmy się jego portfolio.

Dlaczego my?

  • skuteczność
  • bezpieczeństwo
  • możliwości
  • dywersyfikacja
  • doświadczenie
  • renoma marki.

Oto najlepsze powody dla których warto nam zaufać.

Jesteśmy międzynarodowym konsorcjum zrzeszającym analityków i specjalistów finansowych. Działamy zawsze w interesie naszych klientów.


Nieruchomości - bo wiemy jak kupić tanio i kiedy sprzedać drożej.

Forex - bo giełda to lepszy sposób na zarabianie niż trzymanie pieniędzy na koncie.

Pożyczki - bo wiemy, że każdy może znaleźć się w trudnej sytuacji.

1290133_money_4
WordPress › Błąd