Zadzwoń! +48 71 707 22 956

Serwis laptopów Joker

Poniżej przygotowane zostały dla Was proste porady dotyczące wymiany klawiszy w laptopie. Całość to efekty pracy serwisu Joker – naprawa laptopów Wrocław.

Jeden lub więcej klawiszy wypadł z klawiatury laptopa, a nie jesteś pewien, jak go włożyć z powrotem? Nie martw się, najprawdopodobniej można naprawić klawiaturę i nie jest koniecznym, aby kupić nową. Nie ma uniwersalnej instrukcji naprawy, ponieważ wszystkie klawisze są różne. Oto, co zwykle można zrobić w tym przypadku.
Sytuacja 1. Nakładka na klawisz i sam klawisz wypadł z klawiatury i nie można dowiedzieć się, jak włożyć go z powrotem.

Naprawa laptopów Joker Wrocław

Samodzielna naprawa laptopa

Ostrożnie wyjmij zaślepkę z jakiegokolwiek innego klawisza, kluczowym jest ustalenie podłączenia do klawiatury. Przyjrzyj się bliżej uchwytowi klawisza klucza, jest on podłączony do klawiatury w czterech różnych punktach. Zamontuj odłączony element tak samo jak każdy inny na klawiaturze i umieść go z powrotem na miejsce. Włóż nasadkę klawisza na uchwycie i nałóż przykrywkę z powrotem na miejsce.

Sytuacja 2. Klawisz wypadł z klawiatury i stracił uchwyt. W tym przypadku można zakupić jeden klawisz w internecie, po prostu znajdź go. (Przykłady wyszukiwania: „Dell klawisze klawiatury”, „Toshiba klawiatura”, „klawisz na klawiaturze HP”, itp …)
Po tym jak znajdziesz nowy klawisz, umieścić go z powrotem w miejscu w klawiaturze Twojego laptopa, w taki sam sposób jak opisano w sytuacji poprzedniej.

Instalacja klawisza spacji

Klawisz spacji jest podłączony do klawiatury trochę inaczej niż każdy inny klawisz.
Jest podłączony do metalu chwytającego klawisz spacji (na niektórych modelach klawiatur). Oddziel uchwyt klawisza spacji płaskim śrubokrętem. Zainstaluj uchwyt z powrotem na miejsce, jak to pokazano na filmikach, np. na YouTubie. Musisz wcisnąć uchwyt z małymi haczykami na klawiaturze. Włóż klawisz spacji z powrotem na miejsce i delikatnie naciśnij na niego palcami, aż zaskoczy na miejsce. Klawisz jest zainstalowany, spacja z powrotem trafiła na miejsce i wszystko powinno działać jak wcześniej. Oto kolejna technika, którą można wykorzystać do włożenia klawisza zepsutej klawiatury.
Przykładowo nie mamy na klawiaturze klawisza U. Nakładka na klawisz, a nawet membrana silikonowa zostały utracone. Zobaczmy, czy to możliwe, aby tymczasowo naprawić klawisz U bez kupowania trudno dostępnych czasami części zamiennych. Często jest tak, że nie można używać klawiatury bez klawisza U, ale można żyć bez klucza znajdującego się na stronie prawej – klawisz ALT – zatrzaskowy. W takim wypadku usuń jeden klawisz i zamieść go na miejscu utraconego klawisza. Oczywiście będziesz musiał się przyzwyczaić do tego, iż od tej pory prawy ALT to tak naprawdę U, aczkolwiek nie jest to trudne.

Dlaczego my?

  • skuteczność
  • bezpieczeństwo
  • możliwości
  • dywersyfikacja
  • doświadczenie
  • renoma marki.

Oto najlepsze powody dla których warto nam zaufać.

Jesteśmy międzynarodowym konsorcjum zrzeszającym analityków i specjalistów finansowych. Działamy zawsze w interesie naszych klientów.


Nieruchomości - bo wiemy jak kupić tanio i kiedy sprzedać drożej.

Forex - bo giełda to lepszy sposób na zarabianie niż trzymanie pieniędzy na koncie.

Pożyczki - bo wiemy, że każdy może znaleźć się w trudnej sytuacji.

1290133_money_4
WordPress › Błąd