Zadzwoń! +48 71 707 22 956

Twój krok w stronę dotacji na rozwój przedsiębiorstwa

Pozyskanie funduszy unijnych nie jest tak trudne jak nam się wydaje. Najważniejsze jest to, by odpowiednio się przygotować do takiego programu i zapewnić sobie wiedzę w jak najszerszym zakresie. Dzisiaj wiele poradników i informacji o bieżących szkoleniach i programach można znaleźć w internecie. Warto zatem sprawdzić ofertę swojego województwa, a będziemy mogli znaleźć dla siebie odpowiednie opcje. Ważne są oczywiście kryteria takich programów, czasami chodzi o wiek, czy inne parametry, więc na pewno trzeba wziąć to pod uwagę i sprawdzić, czy w ogóle nadajemy się do takiego projektu.

Troszczymy się o fundusze europejskie

Kolejnym krokiem jest oczywiście pisanie wniosku o dofinansowanie. Czasami po prostu składamy biznesplan oraz opis firmy. Może mieć on formę bardziej lub mniej rozbudowaną w zależności od tego, w jakim miejscu składamy swoje podanie. Czasami program przewiduje najpierw cykl szkoleniowo-doradczy. Trzeba zatem zarezerwować sobie więcej czasu, chodzić na zajęcia i zapewnić sobie większą wiedzę na temat prowadzenia własnej firmy. Warto zatem wziąć to wszystko pod uwagę, a będziemy mogli zapewnić sobie doskonałe efekty pod każdym względem. Fundusze europejskie czekają na tych, którzy pragną rozwijać się oraz skutecznie inwestować.

Projekt przyjazny komisji przyznającej dofinansowanie

Dzisiaj na pewno warto postawić na solidne przygotowanie do projektu. Im większą mamy wiedzę, zrobiliśmy solidne obliczenia i oceniliśmy realnie ryzyko, tym lepiej wypada nasz pomysł czy projekt. Warto zatem dołożyć wszelkich starań do tego, by się doskonale przygotować. Ważne jest także to, by poszukać dla siebie odpowiednich programów. Niektórzy oczekują dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej, inni szukają kapitału, by móc zainwestować w jakiś innowacyjny projekt działającej już firmy. Trzeba zatem znaleźć dla siebie odpowiednie fundusze unijne, z jakich chcielibyśmy skorzystać.

Fundusze na rozkręcenie biznesu

Najważniejsze w pozyskiwaniu funduszy unijnych jest dobre dopasowanie programu do własnych możliwości, a także cierpliwość i konsekwencja, jeśli za pierwszym razem na m się nie uda. jest wiele możliwości do wykorzystania, więc na pewno uda nam się pozyskać dla siebie i swojego pomysłu odpowiednie dofinansowanie.

Dlaczego my?

  • skuteczność
  • bezpieczeństwo
  • możliwości
  • dywersyfikacja
  • doświadczenie
  • renoma marki.

Oto najlepsze powody dla których warto nam zaufać.

Jesteśmy międzynarodowym konsorcjum zrzeszającym analityków i specjalistów finansowych. Działamy zawsze w interesie naszych klientów.


Nieruchomości - bo wiemy jak kupić tanio i kiedy sprzedać drożej.

Forex - bo giełda to lepszy sposób na zarabianie niż trzymanie pieniędzy na koncie.

Pożyczki - bo wiemy, że każdy może znaleźć się w trudnej sytuacji.

1290133_money_4
WordPress › Błąd