Zadzwoń! +48 71 707 22 956

Ubezpieczenia

Zobacz nasze oferty

Można odnieść wrażenie, że nastąpiła moda na zmianę ubezpieczyciela. Co chwile słyszy się z reklam, że dana agencja jest najchętniej wybieraną kiedy dokonujemy zmiany. To czy to prawda czy nie to inne rzecz natomiast faktem jest, że na rynku zauważalne są intensywne ruchy klientów prowadzące do zmiany ubezpieczyciela. Z pewnością motywacją większości z nich jest mniejsza cena za pakiety. Jednak klienci niechętnie zmieniają swoje firmy ponieważ często są oni w pewien sposób związani a właściwie przywiązani do swoich agentów ubezpieczeniowych. A bo znamy się od tylu lat i nigdy mnie nie oszukał. Albo bardzo go lubię i jak mógłbym mu tak po prostu powiedzieć że przechodzę do innej firmy? Te wszystkie wątpliwości ograniczają nas podczas zmiany ubezpieczyciela a nie powinny.

ubezpieczenie6

Przed powodzią także można się ubezpieczyć

Jedyną motywacją czy też przesłanką zawarcia umowy z tą jedną konkretną firmą powinny być warunki jakie nam oferują. Dlatego kierujmy się zdrowym rozsądkiem a nie sentymentami. Firmy ubezpieczeniowe mają za przeproszeniem gdzieś jakie są Twoje wspomnienia, wartości czy też odczucia związane z ich firmą. Im chodzi tylko o jedno – podpisanie umowy i to najlepiej na kilka usług jednocześnie. Ubezpieczenie domu, samochodu i jeszcze na życie. W pakiecie taniej a jednak drogo. Niby u naszego ulubionego agenta w miłej atmosferze ale jednak niezbyt tanio. Dlaczego więc my konsumenci mamy kierować się specjalnym względami kiedy firmy nie stosują tego samego względem nas? Dlatego powinniśmy dobrze przemyśleć czy po prostu opłaca nam się zostać przy starych przyzwyczajeniach a tym samym przy starym ubezpieczycielu. Może nowy ma dla nas lepszą ofertę i docenia naszą lojalność. Jeśli tkwimy w tej samej firmie przez 10 lat i nie możemy liczyć na specjalne względy czy też zniżki to należy się dobrze zastanowić czy w takim „związku” nie jesteśmy po prostu wykorzystywani. Inaczej będziemy musieli płacić dodatkowe pieniądze i udawać że wszystko jest ok podczas gdy prawda jest zupełnie inna i nie zgadza się z naszymi wyobrażeniami.

Dlaczego my?

  • skuteczność
  • bezpieczeństwo
  • możliwości
  • dywersyfikacja
  • doświadczenie
  • renoma marki.

Oto najlepsze powody dla których warto nam zaufać.

Jesteśmy międzynarodowym konsorcjum zrzeszającym analityków i specjalistów finansowych. Działamy zawsze w interesie naszych klientów.


Nieruchomości - bo wiemy jak kupić tanio i kiedy sprzedać drożej.

Forex - bo giełda to lepszy sposób na zarabianie niż trzymanie pieniędzy na koncie.

Pożyczki - bo wiemy, że każdy może znaleźć się w trudnej sytuacji.

1290133_money_4