Zadzwoń! +48 71 707 22 956

Nieruchomości

Ze względu na wielowymiarowe podejście do rynku nie zapominamy również o nieruchomościach. Zdajemy sobie sprawę jak pewna i zyskowna potrafi to być inwestycja. Naszym klientom pomagamy w załatwieniu formalności związanych z zakupem różnych obiektów. Wspieramy także budowy deweloperskie i finansujemy kredyty na mieszkania. Jednym słowem działamy kompleksowo i nieustannie oferujemy swoim klientom wyjątkowo rozległe usługi finansowe.

Naszą specjalnością jest jednak pozyskiwanie źródeł finansowania z alternatywnych źródeł. Przykładem może być program Mieszkanie dla Młodych dzięki któremu udało nam się zrealizować marzenia o własnym miejscu do życia wielu młodym. Naszym priorytetem jest sprawne działanie i skuteczność. Zawsze zastanawiamy się nad rozwiązaniami najlepszymi dla naszych klientów. Kierujemy się tylko i wyłącznie dobrem naszych klientów a nie interesami jakichś instytucji finansowych. Dlatego zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy chcą w końcu stanąć na własne życie i kupić dom lub mieszkanie.

Dlaczego my?

  • skuteczność
  • bezpieczeństwo
  • możliwości
  • dywersyfikacja
  • doświadczenie
  • renoma marki.

Oto najlepsze powody dla których warto nam zaufać.

Jesteśmy międzynarodowym konsorcjum zrzeszającym analityków i specjalistów finansowych. Działamy zawsze w interesie naszych klientów.


Nieruchomości - bo wiemy jak kupić tanio i kiedy sprzedać drożej.

Forex - bo giełda to lepszy sposób na zarabianie niż trzymanie pieniędzy na koncie.

Pożyczki - bo wiemy, że każdy może znaleźć się w trudnej sytuacji.

1290133_money_4